Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

SON YORUMLANANLAR

İlay Deri

 

Gazeteler

indir - hile indir

GEREDE NÖBETCİ ECZANE

   
BUGÜN
 
Eczane Adresi»
ATATÜRK BULVARI NO:3 / GEREDE /BOLU
Telefon»
0 374 3115987  
 
YARIN
Eczane Adresi»
ANKARA CD. NO:33 / GEREDE /BOLU
Telefon»
0 374 3116030  

Bolu Kadınlar Day. Der.

 

Eldeberan Turizm

 

Eldeberan Emlak

Telefon Rehberi

Vefat Edenler (23 Agustos- 05 Aralık 2010 arası)

Tarih 12 Aralık 2010, 20:30 Editr hakkı Pehlivan

23 Agustos - 05 Aralık 2010 arası vefat eden hemşehrilerimiz.
Vefat edenlere Allah'tan rahmet; geride kalanlara başsağlığı dileriz.

23 Ağustos Pazartesi
İlçemiz Yeniyapar köyünden Merhum Mustafa Yercel’in Hanımı, Muhsin ve Recep Yercel’İn Anneleri, Pilot Yüzbaşı Murat Yercel ve Üsteğmen Suat Yercel ve Mustafa Yercel’İn Babaanneleri HURİYE YERCEL vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeniyapar köyünde kılınan cenaze namazından sonra Yeniyapar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
23 Ağustos Pazartesi
İlçemiz Yunuslar Köyünden Mustafa Ercivan’ın Babası, Cemal Demirer’in Kayınpederi, Recep, Ömer Ercivan ve Necip Demirer’in Dedesi, DURMUŞ ALİ ERCİVAN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeni Camii de kılınan cenaze namazından sonra Yunuslar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
24 Ağustos Salı
İlçemiz Havullu Köyü eşrafından Dursun Emrullah Erbaş’ın Anneleri, Hasan Yılmaz’ın Eşi, KEZBAN YILMAZ vefat etmiştir.
Cenazesi İkinde namazına müteakip Havullu köyünde kılınan cenaze namazından sonra Havullu Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
24 Ağustos Salı
İlçemiz Karapürçek Köyünden DURALİ ÜNLÜ vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Karapürçek köyünde kılınan cenaze namazından sonra Karapürçek Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
24 Ağustos Salı
İlçemiz Ağızören Güney Köyünden Tabak esnaflarından Salih Esmer’in Eşi, İsmet ve Sadık Esmer’in Yengeleri, Seyit Ahmet ve İsmail Çoşkunyürek’in Ablaları HATİCE ESMER vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeni Camii de kılınan cenaze namazından sonra Ağızören Güney Köyü Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
25 Ağustos Çarşamba
İlçemiz Mirce Kiraz Köyünden Durmuş Ali Dağdeviren’in Eşi SAADET DAĞDEVİREN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Mirce Kiraz köyünde kılınan cenaze namazından sonra Mirce Kiraz Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
27 Ağustos Cuma
İlçemiz Çayören Köyünden Merhum Durmuş Ali Çalışkan’ın Oğlu, İrfan Çalışkan’ın Babası, Orman İşletmesinden Emekli Sefa Çalışkan’ın Abisi, Mühendis İbrahim Özcan ve İbrahim Özcan, Muhasebeci Erdoğan Özcan, Vergi Dairesi personellerinden Nuri Özcan’ın Enişteleri MUSTAFA ÇALIŞKAN vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma namazına müteakip Çayören köyünde kılınan cenaze namazından sonra Çayören Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
28 Ağustos Cumartesi
İlçemiz Şahnalar Köyünden Merhum Yaşar Çoşkunlu’nun Eşi, HAVVA ÇOŞKUNLU vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Şahnalar köyünde kılınan cenaze namazından sonra Şahnalar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
31 Ağustos Salı
İlçemiz Karapazar Köyünden Bekir, Cafer ve Gerdersan da çalışan Kamil Özdemir’in Annesi vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip Karapazar Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Karapazar Köyü mezarlığına defnedilmiştir
 
 
31 Ağustos Salı
İlçemiz Güneydemirciler Köyü Gazi Mahallesinden Yaşar, Mehmet Şimşek’in Ablası, Marangoz Kemal ve Kemerci Zeki Şener’in Halası, ŞEFİKA ŞİMŞEK vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Güneydemirciler Köyü Gazi Mahallesinde kılınan cenaze namazından sonra Güneydemirciler Köyü Gazi Mahallesi mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
31 Ağustos Salı
İlçemiz Çoğullu Köyünden Recep Duman’ın Babası, Emekli Müezzin Mevlithan, HAFIZ YAKUP DUMAN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeni Camii de kılınan cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
31 Ağustos Salı
İlçemiz Bağcılar Köyünden Merhum Seyit Ali Aydar’ın Hanımı, Seyit Ali Ayder’in Annesi HURİYE AYDER vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Bağcılar Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Bağcılar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
31 Ağustos Salı
İlçemiz Kürkçüler Köyünden Muhsin ve Metin Gürgüç’ün Babası, Ahmet ve Ali Gürgüç’ün Amcası, Verem savaştan emekli Arif ve Necmi Büyükbaş’ın Eniştesi HASAN HÜSEYİN GÜRGÜÇ vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Kürkçüler Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Kürkçüler Köyü mezarlığına defnedilmiştir
 
 
3 Eylül Cuma
Yeniçağa Merkezinden Halil ve Kazım Bilen’in Eniştesi, HOCA AHMET YAMANER vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeniçağa da kılınan cenaze namazından sonra Yeniçağ mezarlığına defnedilmiştir
 
 
4 Ağustos Cumartesi
İlçemiz Ortaca Köyünden Dursun ve Ahmet Gökdaş’ın Dedesi, Ahmet Gökdaş’ın Babası, ALİ GÖKDAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Ortaca Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Ortaca Köyü mezarlığına defnedilmiştir
 
 
1 Eylül Çarşamba
İlçemiz Aktaş Köyünden Hacı Kalenderin Hanımı, Cemal ve Salih Kalender’in Annesi, Remzi Kalender’in Babaanesi HACI ŞERİFE KALENDER vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Aktaş Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Aktaş Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
2 Eylül Perşembe
İlçemiz Çayörengüney Köyünden Merhum Hüseyin Aydın’ın Eşi, Aydın Pide’de Satılmış ve Ramazan Aydın’ın Yengesi, Hikmet ve Fikret Aydın’ın Annesi, Hacı Kemalettin Kılıçarslan ve Hüseyin Altıngül’ün Kayınvalidesi MÜNEVVER AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeni Camii de kılınan cenaze namazından sonra Çayörengüney Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
3 Eylül Cuma
İlçemiz Akçabey Köyünden Ergüven Ticarette çalışan Şoför Remzi Altun, Hasan Altun, Hüseyin Altun’un Babası, Orman İşletmesinden emekli Kemal Acar’ın Kayınpederi, Ulaşlar Köyünden Merhum Ramazan Yüksel’in Kayınpederi NAZİF ALTUN vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma namazına müteakip Yeni Camii de kılınan cenaze namazından sonra Akçabey Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
20 Eylül Pazartesi
İlçemiz Demirciler Mahallesi Eşrafından Sadık Kaymakçı’nın eşi, SEHER KAYMAKÇI vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
 
20 Eylül Pazartesi
İlçemiz Kitirler Mahallesi Eşrafından Merhum Hacı Baki Yeşilçimen’in eşi, Tornacı İsmail Yeşilçimen’in annesi, Osman ve Orhan Yıldız’ın Anneannesi, Mehmet ve Turgut’un halası, Ömer şen ve Hüseyin Şen’in Teyzesi HALİME YEŞİLÇİMEN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
20 Eylül Pazartesi
İlçemiz Çoğullu Köyünden Ali, Zeki, İsmail ve Menderes Atay’ın Babası, Şoför Muhsin Tuncay, Sabri, Seyfi ve Zihni, Hüdai, Ramazan Yılmaz Çakır’ın Dayısı OSMAN ATAY vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Çoğullu Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
23 Eylül Perşembe
İlçemiz Tatlar Köyünden Yunus Karaman Eşi, Mehmet ali, Mustafa, Recep ve Cemal Karaman’ın Annesi Yakaboy Köyünden Yaşar Erbaş’ın Ablası, FİRDEVS KARAMAN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Tatlar Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Tatlar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
24 Eylül Cuma
İlçemiz Demirciler Mahallesi Eşrafından Sanayi Esnaflarından Elektrikçi Amanın Muzaffer Özben, Ali Özben ve Erol Özben’in Babası, Yusuf Atan’ın Kayınpederi AMANIN MEHMET ÖZBEN vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
25 Eylül Cumartesi
İlçemiz Bahçedere Köyünden Eski Muhtar Durmuş Güldemir’in oğlu, Aydın Güldemir’in Abisi, Fatih ve Ersin Güldemir’in Babası, ALİ GÜLDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Bahçedere Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Bahçedere Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
26 Eylül Pazar
İlçemiz Çayören Güney Köyünden Yakup ve Ali Demir’in Abisi, Tabakhane Esnaflarından Necati ve Veli Demirin Amcası, Çarşı Esnaflarından Erdem, Sinan ve Ali Demir’in Amcası CELAL DEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Çayören Güney Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Çayören Güney Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
26 Eylül Pazar
İlçemiz Demirciler Mahallesi Eşrafından Merhum Mustafa Çubukçuoğlu’nun eşi, Tabak Esnaflarından Kemal Çubukçuoğlu’nun Annesi, Doğan Keçeci’nin Kayınvalidesi, Mustafa, Vedat Çubukçuoğlu’nun Babaannesi, Cenk ve Eren Keçeci’nin Anneannesi, HACER ÇUBUKÇUOĞLU vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
26 Eylül Pazar
İlçemiz Seviller Mahallesi Eşrafından Otobüsçü Hacı İsmail Danışman’ın eşi, Tabakhane Esnaflarından Sefa ve Seçkin Danışman’ın Annesi, Sanayi ve Çarşı Esnaflarından Yakup ve Erol Danışman’ın Teyzesi, HACI ZEYNEP DANIŞMAN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 8 Eylül 2010 Çarşamba
İlçemiz Asmaca Köyü Çalca Mahallesi’nden İbrahim, Necmi ve Hasan Aktaş’ın babası, Seyit Ali Aktaş’ın kardeşi YUNUS AKTAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazını müteakip Asmaca Köyü Çalca Mahallesi Camii’nde kılınan öğle namazından sonra Asmaca Köyü Çalca Mahallesi Mezarlığına defnedilmiştir.
 
8 Eylül 2010 Çarşamba
İlçemiz Hasanlar Köyü’nden demirci Durmuş Ali Çelik’in babası, sanayi esnaflarından makasçı Cemali Dursun, tabak esnaflarından Cemali Dursun ve Esentepe Otel’de çalışan Yüksel Anka’ın kayınpederi HÜSEYİN ÇELİK vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazını müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Hasanlar Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
9 Eylül 2010 Perşembe
İlçemiz Kalaç Köyü’nden Ali Turan’ın babası, dolmuşçu Hüseyin Turan’ın dedesi ALİ OSMAN TURAN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazını mütakip Kalaç Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Kalaç Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
11 Eylül 2009 Cumartesi
Dörtdivan ilçesi Sorkun Köyü’nden emekli İmam Hatip Mustafa Aykanat’ın annesi vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazını müteakip Dörtdivan ilçesi Sorkun Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
12 Eylül 2010 Pazar
İlçemiz Koçumlar Köyü’nden Halil Nom İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Ferhat Kılıçaslan’ın kızı, Fatih Kılıçaslan’ın yeğeni, Gerede esnaflarından Hacı Ömer İpek’in torunu, Ünal İpek’in yeğeni KARDELEN KILIÇASLAN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazını müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Koçumlar Köyü’nde defnedilmiştir
13 Eylül Pazartesi
İlçemiz Ağızören Güney Köyünden Abbaslar Ailesinden Kemal Özer'in Babası, Eski Muhtar Muhittin Özer'in Amcası MEHMET ÖZER vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip Ağızören Güney Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Ağızören Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
14 Eylül Salı
İlçemiz Körseli Köyünden Durmuş Mevlüt ve Siyami Akçaoğlunun Babası, Salih, Murat Akçaoğlunun ve Mustafa Turgut'un Dedesi HACI SALİH AKÇAOĞLU vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Körseli Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Kösreli Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
15 Eylül Çarşamba
İlçemiz Muratfakı Köyü Taçlar Mahallesinden Mehmet Emin Aydınalp'in Babası, Mobilyacı İsmail Aydınalp'in Babası HACI ŞABAN AYDINALP vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Muratfakı Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Muratfakı Köyü Taçlar Mahallesi mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
18 Eylül Cumartesi
İlçemiz Dayıoğlu Mahallesi Eşrafından Otobüsçü Şaban Özcan'ın ve Berber Hasan Özcan'ın Babası, Ahmet Şener'in Kayınpederi, Mehmet Şener ile Mehmet, Erdem, Emre ve Sefa Özcan'ın Dedesi, İbrahim, Nuri Yaşar, Erdoğan Özcan'ın Amcası, Noter Personeli Adnan, Kenan, Remzi, Boran Muratoğlu'nun Dayısı HACI MEHMET ÖZCAN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Kalaç Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Kalaç Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
18 Eylül Cumartesi
İlçemiz Seviller Mahallesi Eşrafından Süloğlar Sülalesinden Emekli Merhum Öğretmen Ahmet Ergezen'in Eşi, Erol, Nurten, Cemal, Tezer Ergezen'in Annesi, Süloğların MÜZEYYEN ERGEZEN vefat etmiştir.
Cenazesi Yeni Cami’de öğle namazına müteakip kılınan namazdan sonra Şehir Mezarlığına defnedilmiştir.
 
28 Eylül SALI
İlçemiz Sofular Köyü’nden ilçemiz esnaflarından gözlükçü Bahri Esen ve Basri Esen’in babası, orman işletmesi’nden emekli şoför NECMİ ESEN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Sofular Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
28 Eylül SALI
İlçemiz Demirciler Mahallesi eşrafından merhum Hacı İsmail İnce’nin oğlu, Hacı Kurban Erbay’ın damadı Erdoğan İnce, merhum şoför İsmail İnce’nin kardeşleri Yavuz ve Murat İnce’nin babası, tabak esnaflarından KOKUNUN MEHMET İNCE vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
29 Eylül ÇARŞAMBA
İlçemiz Yakakaya Köyü’nden merhum Yusuf Akgül’ün eşi, Dursun Akgül’ün annesi; NAZLI AKGÜL vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yakakaya Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Yakakaya Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
30 Eylül PERŞEMBE
İlçemiz Kabiller Mahallesi eşrafından, merhum Kemal Altundaş’ın eşi, belediyeden emekli Melahat Altıntaş’ın annesi, Orhan Danışman, Burhan Danışman ve Kemal Altundaş’ın annesi, Ahmet Danışman ve İdris Büyükboğa’nın kayınvalidesi; FATMA ALTUNDAŞ vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
01 Ekim CUMA
İlçemiz Asmaca Köyü’nden emekli imam Ahmet Yılmaz’ın eşi, hastane personellerinden Durmuş Ali Yaşar’ın kayınvalidesi; SANİYE YILMAZ vefat etmiştir.
Cenazesi cuma namazına müteakip Asmaca Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Asmaca Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
03 Ekim PAZAR
İlçemiz Ümit Köyü’nden emekli öğretmen Ömer Coşkun’un babası, Veysel Turan’ın kayınpederi, merhum Celal Turan’ın kayınpederi; KAMİL COŞKUN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Ümit Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 04 Ekim Pazartesi
İlçemiz Yağdaş Köyü'nden Mehmet Ali ve Celal Çakıcı'nın babası, Orman İşletmesi personelinden Ahmet Gümüş'ün kayınpederi BİLAL ÇAKICI vefat etmiştir
Cenazesi öğle namazına müteakip Yağdaş Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Yağdaş Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
05 Ekim Salı
İlçemiz Seviller Mahallesi Eşrafından İbrahim Koçbeyoğlu'nun ablası FATMA UZUN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
05 Ekim Salı
İlçemiz Yağdaş Köyü Kucca Mahallesi'nden merhum Hacı Hasan Sarıoğlu'nun hanımı, emekli öğretmen Halit ve Rafet Sarıoğlu'nun annesi, Fatih, Hakan, Kemal Sarıoğlu'nun babaannesi, Ömer Şimşek'in halası; HACI MÜNEVVER SARIOĞLU vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yağdaş Köyü Kucca Mahallesi Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Yağdaş Köyü Kucca Mahallesi Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
05 Ekim Salı
İlçemiz Sungurlar Köyü'nden Mevlüt, İbrahim, Ömer, Satılmış Aydın'ın kardeşi, İrfan Tabak'ın kayınpederi, sanayi esnafından DEMİRCİ RAMAZAN AYDIN vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Yeni Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Sungurlar Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
10 Ekim Pazar
İlçemiz tabak esnaflarından KATIRCILARIN ZEKİ ÖZZENĞİN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip İstanbul Ataköy Camiinde kılınan cenaze namazından sonra defnedilmiştir.
 
 
10 Ekim Pazar
İlçemiz Ağızörengüney Köyü'nden Hafız Osman Kapan'ın eşi, PAKİZE KAPAN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Ağızörengüney Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Ağızörengüney Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 11 Ekim Pazartesi
İlçemiz Danışmentler Köyünden Abdulkerim Uslu'nun Babası, Danışment Köyü İmam- Hatibi Hulisi Uslu'nun dedesi, Emekli İmam-Hatib HULUSİ USLU vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip, Danışmentler Köyü camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Danışmentler Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
14 Ekim Perşembe
İlçemiz Muratfakı Köyü Çengeller Mahallesinden Ramazan Bayer'in eşi, Osman Bayer'in annesi, Zekeriya Eşiyok'un kayınvalidesi, EMİNE BAYER vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Muratfakı Köyü camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Muratfakı Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
16 Ekim Cumartesi
İlçemiz AğızörenGüney Köyünden Merhum Kemal Calp'ın eşi, Saaadettin Calp'in Annesi, Remzi Çetindaş'ın kızı, Ayhan Karagözoğlu'nun Dünürü; ZÜLFİYE CALP vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip, Ağızören Güney Köyü camii'nde kılınan cenaze namazından sonra AğızörenGüney Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
17 Ekim Pazar
İlçemiz Kavacık Köyünden Hacı Mehmet'in oğlu, Murat ve Mehmet Çınar'ın babası; KEMAL ÇINAR vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip, Kacacık Köyü camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Kavacık Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
18 Ekim Pazartesi
Yeniçağa ilçesi esnaflarından oto parçacısı, Ali Turan'ın abisi, Kazım Bilen'in kayınpederi, Ahmet Şen'in dayısı, Yunus Turan'ın babası; HALİT TURAN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Yeniçağa Merkez camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Yeniçağa Merkez mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
19 Ekim Salı
İlçemiz Tatlar Köyünden Hacı Seyit Dulun'un oğlu, Ahmet Dulun'un babası, Gerkonsan’dan Emekli Mehmet Devrim, Durmuş Aydın'ın Dünürü ABDULLAH DULUN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Tatlar Köyü camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Tatlar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
20 Ekim Çarşamba
İlçemiz Kitirler Mahallesi Eşrafından; Toros İSMAİL KILIÇLI vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Yeni camii'nde kılınan cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
22 Ekim Cuma
İlçemiz Hacılar Köyünden Ali, Salih ve Muhsin Demir'in Yengesi, Osman Demir'in Annesi, Selahattin Demir'in Hanımı; ZEYNETİ DEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip, Hacılar Köyü camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Hacılar Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
22 Ekim Cuma
İlçemiz Orta Mahalle Eşrafından Merhum Aziz Gün'ün eşi, Tabak Esnaflarından Hasan, Hüseyin, Ali ve Yusuf Gün'ün Annesi, Yavuz, Selim, Kenan ve Aziz Gün'ün Babaannesi, Hüseyin ve Hasan Öner'in Anneannesi; HATİCE GÜN vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Yeni camii'nde kılınan cenaze namazından sonra şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
23 Ekim Cumartesi
İlçemiz Havullu köyü beylik mahallesi’nden İbrahim ve Salih Yaman’ın babası; OSMAN YAMAN vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip, beylik mahallesi camii'nde kılınan cenaze namazından sonra Havullu köyü beylik mahallesi mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
 
23 Ekim Cumartesi
İlçemiz Göynükören köyü’nden İbrahim Aybar’ın eşi, Niyazi, Mehmet ve Ali Soykan’ın kardeşi, Mehmet ve Mustafa Soykan’ın kayınvalidesi; ŞERİFE AYBAR vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Göynükören köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
 
24 Ekim Pazar
İlçemiz Mukamlar köyü Pazarlıoğlu mahallesi’nden merhum Sefer Pazarlı’nın eşi, Celal Pazarlı’nın annesi, İbrahim Pazarlı’nın kayınvalidesi, Sefer ve Haydar Pazarlı’nın babaannesi; HATİCE PAZARLI vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Mukamlar köyü Pazarlıoğlu mahallesi mezarlığına defnedilmiştir.
 
25 Ekim Pazartesi
 
 
İlçemiz Kabiller Mahallesi eşrafından Ziraat Bankasından emekli müdürü Merhum İsmail Hakkı Doruk’un eşi, Ziraat Bankası emekli genel müdürü Salih şevki Doruk ve Şefika Alper’in anneannesi, İsmail Karaş ve belediye personeli İbrahim Karaş’ın Halası; HACI HACER DORUK vefat etmiştir.
 
 
Cenazesi İkindi namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
 
25 Ekim Pazartesi
 
 
İlçemiz Çayörengüney Köyünden Mehmet Başaran’ın eşi, Oktay ve Arzu Başaran’ın annesi, Nihat Aygül’ün ablası; SULTAN BAŞARAN vefat etmiştir.
 
 
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Şehir mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
27 Ekim Çarşamba
 
 
İlçemiz Akçabey Köyü Doğancılar mahallesinden Merhum Salih Aydın’ın eşi; FATMA AYDIN vefat etmiştir.
 
 
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Akçabey Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Akçabey Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
 
31 Ekim Pazar
 
 
İlçemiz Kayıkiraz köyünden merhum İsmail Çetinoğlu’nun eşi, Muammer, Rafet ve İlhan çetinoğlu’nun anneannesi, Ali halıcı’nın ablası; ŞERİFE ÇETİNOĞLU vefat etmiştir.
 
 
Cenazesi Öğle namazına müteakip, Kayıkiraz Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Kayıkiraz Köyü mezarlığına defnedilmiştir.
 
02 Kasım Salı
İlçemiz Ümit Köyünden Merhum Mustafa Öztekin’in Eşi, Cemil ve Kamil Öztekin’in Annesi, Ümit Köyü Muhtarı Mehmet Büyükatar’ın kız kardeşi MAKBULE ÖZTEKİN vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip Ümit Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Ümit Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
03 Kasım Çarşamba
İlçemiz Samat Köyünden İsmail Yunğacı’nın Eşi, Belediye Temizlik Şirketinde çalışan şoför Selim Yunğacı’nın Yengesi HATİCE YUNĞACI vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Samat Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Samat Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
03 Kasım Çarşamba
İlçemiz Yeşilvadi Köyünden Mustafa Işık’ın Annesi, Merhum Yunus Işık ve Belediye personellerinden Mehmet Işık ile İbrahim Işık’ın Babaannesi, Sofular Köyü Eski Muhtarı Mevlüt Emeksiz’in Yengesi AYŞE IŞIK vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi Namazına müteakip Yeşilvadi Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Yeşilvadi Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
04 Kasım Perşembe
İlçemiz Çayörengüney Köyünden Tabak Esnaflarından Kurban Çakır ve Niyazi Çakır’ın Babası, Tabak Kemal ve Adnan Çakır’ın Amcası MUSA ÇAKIR vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle Namazına müteakip Çayörengüney Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Çayörengüney Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
04 Kasım Perşembe
İlçemiz Çayören Köyünden Postahaneden Emekli Halil Keleş ve Tabak Esnaflarından İbrahim Keleş’in Babası, Mehmet Allar ve Adnan Açıkgöz’ün Kayınpederi, Saim Allar’ın Dedesi KURBAN KELEŞ vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle Namazına müteakip Çayören Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Çayören Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
05 Kasım Cuma
İlçemiz Beşkonak Köyünden Emekli Ormancı Ali Osman Güldemir’in Eşi, Tabak Esnaflarından Murat Güldemir’in Annesi MÜNEVVER GÜLDEMİR vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma Namazına müteakip Yeni Camii de kılınan cenaze namazından sonra BeşkonakKöyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
06 Kasım Cumartesi
İlçemiz Ortaca Köyü’nden Ramazan Akça’nın eşi, Hüseyin ve Rıfat Akça’nın annesi; FATİME AKÇA vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle Namazına müteakip Ortaca Köyü Camii de kılınan cenaze namazından sonra Ortaca Köyü Mezarlığına defnedilecektir.
 
 8 Kasım Pazartesi
İlçemiz Dayıoğlu Mahallesi eşrafından Kemerci esnaflarından Ahmet Gün’ün babası, Kurban, Fatih ve Yasin Gün’ün dedesi: İBRAHİM GÜN vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Dayıoğlu Mahallesi Veysel Karani Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Eymür Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
8 Kasım Pazartesi
İlçemiz Yeşilvadi Köyü Kaya Apsarı Mahallesi’nden Nuri ve Sezai Teke’nin babası, Hayrettin Teke’nin kardeşi, Metin, Hasan, Sinan’ın dedesi: YAKUP TEKE vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeşilvadi Köyü Apsarı Mahallesi Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Yeşilvadi Köyü Apsarı Mahallesi Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
10 Kasım Çarşamba
İlçemiz Samat Köyü’nden Samat Köyü muhtarı Metin Özcan’ın ağabeyi , İsmail Özcan’ın babası: İLHAMİ ÖZCAN vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Samat Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Samat Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
11 Kasım Perşembe
İlçemiz Çoğullu Köyü’nden Nazif Güven’in torunu, Mehmet Güven’in kızı, Belediye personeli Adnan Kutlugün’ün torunu: SILA ZEYNEP GÜVEN vefat etmiştir.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Çoğullu Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
21 Kasım Pazar
İlçemiz Macarlar Köyü’nden eski muhtar; İBRAHİM ÇINAR vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Macarlar Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Macarlar Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
21 Kasım Pazar
Yeniçağa Gölbaşı Köyü’nden merhum Rami Önal’ın eşi, Şenol ve Sadullah Önal’ın annesi; EMİNE ÖNAL vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Gölbaşı Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Gölbaşı Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
21 Kasım Pazartesi
İlçemiz Halaçlar Köyü’nden Cemali Kurtipek’in babası, Sosyal Güvenlik Kurumu’nda çalışan İbrahim Kurtipek ve Ali Kurtipek’in dedesi, Gerkonsan emeklisi, kemerci esnaflarından Rafet Karataş’ın kayınpederi; HACI BAKİ KURTİPEK vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Halaçlar Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 23 Kasım Salı
İlçemiz Bahçedere Köyünden Hamdi Lekesiz’in eşi, Murat Lekesiz’in annesi, İl genel meclis üyesi Yusuf Gökçe, İtimat Galeri Sahibi Durmuş Demir ve Nazmi Çalışkan’ın Kayınvalidesi, Sinan Demir, Halil İbrahim Gökçe, Kenan ve Celal Çalışkan’ın annesi: MÜZEYYEN LEKESİZ vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Bahçedere Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
23 Kasım Salı
İlçemiz İkinci Afşar Köyünden Seyit Mehmet Yıldızlı’nın babası, Tabak esnaflarından Veysel Öktemer’in bacanağı RAMAZAN YILDIZLI vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip İkinci Afşar Köyünde kılınan cenaze namazından sonra İkinci Afşar Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
25 Kasım Perşembe
İlçemiz Çoğullu Köyünden merhum marangoz Hacı Mehmet Tuğlu’nun oğlu, Abdurrrahim Tuğlu’nun abisi, Mehmet ve Ahmet Tuğlu’nun babası, Kemerci Ahmet Çağlı’nın kayınbiraderi ZİHNİ TUĞLUM vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Çoğullu Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
25 Kasım Perşembe
İlçemiz Kitirler Mahallesi eşrafından Merhum Hacı İsmail Eser’in oğlu Makture Eser’in eşi, Cemal ve Hacı Eserin babası, Tabak Tutkalcı HACI ALİ ESER vefat etmiştir.
Cenazesi İkindi namazına müteakip Yeni Camii’nde Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
26 Kasım Cuma
İlçemiz İmamlar Köyünden Abdurrahman, Ramazan ve Kadir Gök’ün babası, Murat Adıyaman’ın kayın babası, Gerkonsan’dan Emekli Osman Gök’ün kardeşi, berber Hasan Gök’ün amcası: İSMAİL GÖK vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma namazına müteakip İmamlar Köyünde kılınan cenaze namazından sonra İmamlar Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
26 Kasım Cuma
İlçemiz Salur Köyünden Veysel Aykut’un eşi, Tahsin Aykut’un annesi: ŞERİFE AYKUT vefat etmiştir.
Cenazesi Cuma namazına müteakip Salur Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Salur Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
27 Kasım Cumartesi
İlçemiz Kayızopran Köyü’nden HACI HÜSEYİN ÇELİK vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Kayızopran Köyünde kılınan cenaze namazından sonra Kayızopran Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 29 Kasım Pazartesi
İlçemiz Bahçedere Köyü Ekmeller Mahallesi’nden Kemal Yücel’in babası, İbrahim, İsmail ve İlhan Yücel’in amcası, ABDURRAH MAN YÜCEL vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Bahçedere Köyü Ekmeller Mahallesi Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Bahçedere Köyü Ekmeller Mahallesi Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
29 Kasım Pazartesi
İlçemiz Mircekiraz Köyünden Hacı Neştin oğlu, Ahmet Ulutürk’ün kardeşi, Dur Ali Ulutürk’ün babası, Yusuf Demirkol’un kayınpederi HACI YUSUF ULUTÜRK vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Mircekiraz Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Mircekiraz Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
29 Kasım Pazartesi
İlçemiz Sipahiler Köyü’nden Abdullah Bulut’un abisi, İrfan ve Durali Bulut’un babası; Sipahiler Köyü Muhtarı ÖMER BULUT vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Sipahiler Köyü Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Sipahiler Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
29 Kasım Pazartesi
İlçemiz Merhum Ahmet Karaosmanoğlu’nun kızı, Nihal, Cemal, Mete Kuşat’ın annesi, ŞEREF KUŞAT vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Yeni Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığına defnedilmiştir.
3 Aralık Cuma
İlçemiz Göynükören Köyü’nden Mustafa, İsmail ve Erdoğan Aksongur’un babası, merhum Recep Aksongur’un Büyükbabası; ŞERAFETTİN AKSONGUR vefat etmiştir.
Cenazesi Öğle namazına müteakip Göynükören Köyü Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra Göynükören Köyü Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 
4 Aralık Cumartesi
İlçemiz Havullu Köyü Beylik Mahallesi’nden merhum Nurettin Kilci’nin eşi, Ramazan ve İsmail Kilci’nin annesi: HABİBE KİLCİ vefat etmiştir.
Cenazesi öğle namazına müteakip Havullu Köyü Beylik Mahallesi Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Havullu Köyü Beylik Mahallesi Mezarlığına defnedilmiştir.
 
 

Bu haber 1792 defa okunmutur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

VEFAT HABERLERİ

ARAMIZDAN AYRILANLAR

ARAMIZDAN AYRILANLAR TEMMUZ 2014 - 3 KASIM 2014 TARİHLERİ ARASI KÖYLERİMİZDEN VE GEREDE MERKEZDEN VEFAT EDENLER

ARAMIZDAN AYRILANLAR

ARAMIZDAN AYRILANLAR 01.01.2014 VE 16.07.2014 TARİHLERİ ARASI ARAMIZDAN AYRILANLASR

YAZARLAR

NAMUSSUZLARIN SÖZ SAHİBİ OLDUĞU İLÇEDE03 Kasım 2014

GALERİ

ANKET

ALLARIN ÇALIŞMASINI YETERLİ BULUYORMUSUNUZ ?

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

BOLU
BOLU

Eldeberan Temizleme


Gazetemiz Facebook 'ta

Geredemiz Gazetesi Basın Yayın Lmtd. Şrkt. e-mail: eldeberan@ttnet.net.tr MSN: eldeberan197@hotmail.com Cep: 0532 311 8697
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyap: MyDesign Haber Sistemi

android hile ve apk